SINDISIA – Rezerwacja

Piękna kudłata zaniedbana sunia

Przedstawiamy Sindisię – super kochaniutką, miłą, spokojną suczkę, która trafiła pod naszą opiekę.

Suczka trafiła do nas tak zaniedbana jak widać na zdjęciach.

Dredy i filce na jej sierści były wielkości dłoni, suczka miała tak ponaciąganą skórę, że nie mogła się nawet położyć tak, by nie sprawiało jej to bólu.

Już w pierwszych chwilach po przyjeździe Sindisia miała usunięte największe zadredzenia. Dziś jest strzyżona dokładniej.

Staramy się oszczędzić przynajmniej trochę włosa by było z czego uformować “fryzurę” ale i tak okrywa Sindisi przez jakiś czas będzie dość krótka.

Pomimo cierpienia i dyskomfortu Sindisia jest bardzo dzielna i cierpliwie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

To dzielna młoda dziewczynka, która czeka u nas na najlepszy i troskliwy dom.

Sindisia jest młodziutka; ma około 2 lat. Jest małą sunią; waży około 8 kg, to jej właściwa masa ciała.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na SMS-y nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Sindisia została przywieziona dnia 30.05.2021 r. z miejscowości Chrzanów, gmina Chrzanów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.