SERAFINA

🇺🇦 Serafina 🇺🇦 pojechała do nowego domu

Serafina jest podopieczną Fundacji Psie Pole.

Wraz z 6 innymi psiakami, trafiła do nas ze zniszczonego schroniska na Ukrainie.

Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i poświęceniu ukraińskich wolontariuszy wiele bezdomnych zwierząt udało się przetransportować i zabezpieczyć min. w polskich schroniskach.

Fundacja Psie Pole umożliwiła pobyt w naszym schronisku 7 psiakom.

Jednym z nich jest właśnie Serafina, około 6 letnia suczka w typie amstaffa.

Serafina w życiu ma trochę “pod górkę”. Z tego co wiemy suczka została znaleziona przywiązana za tylne łapki. W wyniku kontuzji długo miała duży problem z chodzeniem. Trafiła do ukraińskiego schroniska, gdzie została otoczona opieką. Suczka zaczęła samodzielnie wstawać i coraz lepiej chodzić.

W wyniku ostrzału schronisko zostało odcięte, po 6 tygodniach udało się ewakuować ocalałe zwierzęta i tak trafiła do nas.

Jednak zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie psiaki musiały zostać poddane miareczkowaniu w celu ustalenia liczby przeciwciał przeciwko wściekliźnie. I tu znów, po kilku tygodniach oczekiwania, okazało się, iż u Serafiny ilość ta jest niewystarczająca. Kolejne szczepienie, miesiąc do odczekania, ponowne miareczkowanie, oczekiwanie i tak 30.09.2022, po ponad 4 miesiącach izolacji w schronisku, Serafina uzyskała upragniony certyfikat, który umożliwi jej opuszczenie schroniska.

Dlatego szukamy dla niej cudownego domu!!! Rodziny, która pomoże wymazać te ostatnie, trudne miesiące, lub też lata. Ludzi, którzy pokażą jej na czym polega życie psa szczęśliwego. Psa kochanego. CZYJEGOŚ.

Serafina jest trochę nieśmiała w stosunku do nowopoznanych osób, jednak szubko przekonuje się do ludzi. W warunkach schroniskowych zgadza się z psami. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest nauczona jazdy samochodem.

Profilaktyka:

Sunia otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Serafina trafiła do nas w maju 2022 z  🇺🇦Ukrainy🇺🇦.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje – 793993779

 

 

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.