RUMOREK

Rumorek znalazł dom!

Rumorek to dorodny kocur w wieku ok. 4 lata.

Jest bardzo przyjacielskim i rozgadanym kotem. Bardzo chętnie wdaje się w dyskusje z opiekunami i opowiada swoje kocie opowieści. Jeśli ktoś szuka cichego, kociego przyjaciela, Rumorek nie jest dla niego.

Nie znamy jego przeszłości. Na pewno jednak część swojego życia spędził jako kot domowy.

Jest oswojony, spragniony kontaktu z ludźmi. Może był kotem wychodzącym i któregoś dnia udał się na zbyt daleką wycieczkę i nie mógł trafić do domu? Może ktoś przestał o niego dbać i zwracać uwagę, czy wraca do domu czy nie? Może zaginął jakiś czas temu i ktoś go szuka?

Osoba szukająca towarzyskiego kota, który do tego bardzo lubi sobie pomiałczeć i poopowiadać po kociemu, na pewno będzie zachwycona takim przyjacielem.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie kotki otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo kotka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

www.schroniskopsiepole.pl

Kocurek został przywieziony 7.02.2022 z miejscowości Burków, gmina Zabierzów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.