ROJST

Mały energiczny piesek ROJST pojechał do nowego domu

Rojst od roku błąkał się po okolicy, mieszkanka próbowała go zatrzymać, ale psiak uciekał ze względu na brak ogrodzenia. Teraz jest u nas i szukamy dla niego nowej rodzinki!

Psiak jest młody, ma ok. 2 lata i waży 9kg.

Rojst dobrze dogaduje się z innymi pieskami, choć miewa swoje zdanie.

Jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi. Uwielbia głaskanie i domaga się uwagi.

Rojst to bardzo uroczy i przyjacielski psiak. Jest bardzo energiczny, dlatego potrzebuje równie aktywnych właścicieli, z którymi będzie mógł chodzić na długie spacery!

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Piesek został przywieziony 04.03.2022 z miejscowości Czernichów, gmina Czernichów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.