REGANEK

Reganek pojechał do nowego domu

Piesek od długiego czasu błąkał się bez opieki. Zaufał ludziom na tyle, by podejść pod domy, został zabezpieczony przez pracowników schroniska i trafił do nas.

Niestety, od kiedy Reganek jest u nas, nikt się nim już nie interesuje. Mijają miesiące, a Reganek, bardzo smutny, czeka na dom w smutnym schroniskowym boksie.

Reganek jest mały; waży około 12 kg, obecnie ma około 10 lat.

Jest starszym pieskiem, do tego wystraszonym i raczej wycofującym się w kontakcie z ludźmi, ale mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto da mu spokojny i cierpliwy dom.

Reganek potrzebuje czasu na spokojną adaptację, ale wierzymy, że w nowym domu zaufa człowiekowi i jego ogonek jeszcze zamerda w geście radości.

Bardzo prosimy o szansę

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej formie. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Reganek został przywieziony dnia 30.04.2021 r. z miejscowości Zasań, gmina Myślenice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.