REDKOT

Redkot pojechał do domu

Śliczny mięciutki rudo-biały kotek

Przedstawiamy kotka Redkotka, który wraz z siostrami trafił pod nasza opiekę.

Kociak trafił do nas po śmierci opiekuna, który troszczył się o zwierzaki, ale niestety nie dbał o sterylizację i kotków pojawiało się coraz więcej.

Kociak na razie jest odrobinkę nieśmiały, ale to miły, przyjazny, grzeczny zwierzak o niesamowitym spojrzeniu.

W chwili obecnej Redkotek ma około 7-8 miesięcy, waży 3,5 kg, jest zadbanym, pięknym koteczkiem. Ma mięciutkie futerko, jest w dobrej kondycji.

Redkotek jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Redkot został przywieziony dnia 17.12.2020 r. z gminy Rabka Zdrój..

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.