PLUTONEK

Starszy piesek PLUTONEK

Plutonek to miły psi senior, ma ok. 12lat i waży 15 kg.

Psiak ma przyjazne usposobienie, jest grzeczny i coraz bardziej śmiały w kontakcie z opiekunami. Jest delikatnie skrępowany w towarzystwie nowych osób, ale dość szybko się przyzwyczaja i nabiera pewności siebie.

Plotonek ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo spokojnym pieskiem.

Widać, że stresuje go pobyt w schronisku, dlatego pilnie szukamy dla niego dobrego domu!

Plutonek to naprawdę fajny psiak, który zasługuje na ciepły kącik w troskliwym domku, a nie na pobyt schroniskowym kojcu

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Pies przywieziony 08.03.2022 z miejscowości Obrażejowice, gmina Radziemice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.