PIORUN

Piorun

Piorun jest młody ma około 2 lat, wazy 12 kg, to jego właściwa masa ciała.

To psiak, w którego żyłach płynie krew terierów, mocno pracujący nosem, czujny, bystry, chętny by upolować myszkę czy krecika, ale do ludzi jest pozytywnie nastawiony.

Z całą pewnością Piorun potrzebuje opiekuna znającego specyfikacje rasy oraz aktywnego domu – chętnego do ruchu, zabawy, nauczenia psiaka czegoś nowego.

Psiak ładnie chodzi na smyczy, chodź potrafi pociągnąć za czymś co go zainteresuje.

Obecnie nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Piorun został przywieziony dnia 1.07.2023 r. z gminy Nawojowa.

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.