PIĘKNA

Piękna pojechała do nowego domu

Sunia ma ok. 3 lat waży 25 kg.

Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, na widok człowieka od razu zaczyna merdać ogonem.

Ładnie chodzi na smyczy choć zdarza się jej mocniej pociągnąć.

Od osoby zgłaszającej wiemy , iż sunia nie z każdym psem się dogada .

Nie akceptuje kotów.

Piękna jest bardzo energicznym psem, który potrzebuje sporej dawki ruchu i zajęcia. Będzie idealną towarzyszką dla rodziny/ osoby lubiącej ruch,  spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

W schroniskowym kojcu rozpiera ją energia. Na widok opiekunów radośnie podskakuje. Widać, ze brakuje jej towarzystwa człowieka i regularnych spacerów. Dlatego mamy nadzieję, że Piękna szybko znajdzie odpowiednią rodzinę.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Piękna została przywieziona dnia 14.06.2022r. z gminy Skalbmierz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.