PERSILKA

Persilka pojechała do nowego domu

Przedstawiamy ok. 4 miesięczną kicię, która trafiła do naszego schroniska wraz z trzema siostrami. Koteczki zostały podrzucone w nocy na prywatną posesję. Niestety, osoby którym podrzucono kotki, nie mogły ich zatrzymać, więc finalnie dziewczęta trafiły do nas.

Persilka jest miłą kicią. Widać, że mieszkała w towarzystwie ludzi, nie była kotem wolno żyjącym. To, że jest oswojona, wskazuje na fakt, że ktoś po prostu pozbył się całego miotu kociąt.

Persilka świetnie dogaduje się z siostrzyczkami. Ma dobry apetyt i załatwia się do kuwety.

Jak każdy kociak – podrostek lubi się bawić, dokazywać i psocić.

Szukamy dla niej dobrego domu, gdzie opiekunowie otoczą ją mądrą miłością i zapewnią godne warunki do końca jej dni.

 

 

Profilaktyka:

Kotka otrzymała komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana, jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa!

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, transporter, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Persilka została przywieziona dnia 16.08.2023 r. z gminy Słomniki.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: 793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTKA MOŻE ULEC ZMIANIE.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.