PELARGONIA

Spokojniutka staruszka szuka domu

Przedstawiamy niewielką,. biało- czarną, łaciatą suczkę o imieniu Pelargonia, która trafiła pod naszą opiekę.

Sunie błąkała się bez opieki, nie mogła odnaleźć drogi do domu. Obecnie jest u nas i to my szukamy dla niej nowej rodziny.

Pelargonia to suczka w wieku co najmniej 13 lat, być może ma nawet o 2-3 lata więcej.

Sunia waży w tej chwili około 11 kg., ma niedowaga. Pelargonie jest staruszką.

Jej waga jest prawdopodobnie podyktowana tzw. kacheksją starczą, ale mamy nadzieję, że przy odpowiedniej opiece, będzie mogła jeszcze spokojnie przez kilka lat dobrze funkcjonować w rodzinie.

Suczka jest miła, grzeczna i przyjazna. Z dużym prawdopodobieństwem nie była psem trzymanym na zewnątrz. Jej okrywa jest czysta i w dobrej kondycji.

Pelargonia potrafi chodzić na smyczy. Suczka nie jest szczególnie aktywna i na pewno nie będzie sprawiała problemów nowym domu.

Bardzo prosimy o dobrą i troskliwą rodzinę dla naszej niedużej, łaciatej podopiecznej.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest w trakcie diagnostyki. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Pelargonia została przywieziona dnia 14.11.2021 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.