PEJZAŻ

Pejzaż pojechał do domu

Spokojny miły delikatny psiak

Przedstawiamy Pejzaża – ślicznego, spokojnego pieska, który trafił pod naszą opiekę z suczką Franią. Frania ma dom, Pejzaż nie miał tyle szczęścia i czeka na swoją rodzinę.

Pejzaż to psiak w wieku około 4-5 lat, waży 20 kg, to jego właściwa masa ciała.

Piesek trafił do nas z ranami na policzkach, obecnie nie ma już po nich śladu. Psiak wygląda pięknie, jest odkarmiony, zdrowy i zadbany,

Usposobienie:

Pejzaż jest pieskiem odrobinę nieśmiałym, ale bardzo łagodnym. Jest bardzo miły, delikatny, kochany. To taki duży nieśmiały szczeniaczek 😉

Psiak lubi gdy się go głaszcze, sam czasem da opiekunowi psiego całuska w rękę czy policzek.

Pejzaż absolutnie nie jest nachalny w kontakcie z człowiekiem.

Psiak nauczył się chodzenia na smyczy i obecnie spacer dla niego to sama przyjemność. Pejzaż dobrze reaguje na inne psiaki, nie ma w nim agresji.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla tego wspaniałego, wyjątkowego psiaka o niesamowitym, ufnym spojrzeniu.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Pejzaż został przywieziony dnia 10.09.2020 r. z gminy Michałów, m. Wrocieryż.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.