PAZURCIO

Pazurcio pojechał do domu

Miły mieszaniec teriera

Przedstawiamy Pazurcia – uroczego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Pazurcio to psiak w wieku około 4-5 lat, jest w bardzo dobrej kondycji ogólnej. Piesek waży około 15 kg.

Nasz podopieczny potrafi chodzić na smyczy, zwraca uwagę na polecenia wydawane przez opiekunów choć schronisko bardzo go stresuje.

Pazurcio to z całą pewnością mieszaniec teriera. Powinien dogadać się z innymi pieskami choć na pewno nie da sobie wejść na głowę.

Z relacji osób zgłaszających wiemy, że Pazurcio nie goni kotów i drobiu, w schronisku nie mieliśmy jeszcze możliwości zweryfikować reakcji na koty.

Pasiak to bystrzak. Przy odrobinie pracy człowiek będzie mieć z tego psiaka prawdziwą frajdę i radość z posiadania sprytnego pieska.

Bardzo prosimy o dom dla Pazurcia.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Pazurcio został przywieziony dnia 19.10.2020 r. z gminy Działoszyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.