ORIUS

Orius pojechał do domu

Piękny dorodny energiczny psiak

Przedstawiamy Oriusa – energicznego, radosnego, dość sporej wielkości psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Orius to psiak dorosły, ale nadal młody; ma około 4-5 lat, waży 25 kg, jego właściwa masa ciała to około 27-28 kg.

Psiak z całą pewnością ma w sobie cechy psów północnych; jest rasy husky. Prawdopodobnie jedno z rodziców było srebrne, a drugie brązowe.

Usposobienie:

Orius to wulkan pozytywnej energii; uwielbia ruch, zabawę, bieganie. Jest typowym “haszczakiem”, któremu wycieczka w góry, spacer po lesie, bieganie z opiekunem sprawi tyle radości, że po kilkugodzinnej aktywności wróci do domu szczęśliwy, z językiem na wierzchu.

Orius to psiak, który potrzebuje ruchu, a także regularnego kontaktu z ludźmi. To psiak w typie ras pracujących, bardzo skory do zabawy i do biegania.

Prosimy o aktywny dom dla Oriusa. Prosimy o dobry, świadomy potrzeb psiaka DOM.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Orius został przywieziony dnia 04.01.2021 r. z miejscowości Rabka, gmina Rabka Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.