ONYKSETKA

Kochana Onyksetka

Przedstawiamy Onyksetkę – wspaniałą sunię, która trafiła pod naszą opiekę z siedmiorgiem dzieci – Rubinką, Turmalinką, Spinelkiem, Jadeitkiem, Cyrkosią, Morgankiem i Szafirkiem.

Maluszki mają już domy, Onyksia niestety nadal jest u nas i czeka na swój dom.

Onyksetka jest suczką spokojną, cichą, niekłopotliwą. Obserwuje świat, często siedząc na podwyższeniu, ale nie jest hałaśliwa.

Gdy się wystraszy chowa się za budą, gdy jest spokojniej staje się troszkę ciekawska.

Sunia z dużym prawdopodobieństwem nie miała dotychczas prawdziwej rodziny.

Potrzebuje człowieka, który pokaże jej świat bez stresu, bez głodu, spokojny i szczęśliwszy niż dotychczas.

Onyksetka bez problemu dogaduje się z innymi psami. Była cudowną mamulką, wychowała siedmioro szczeniąt, była bardzo troskliwą opiekunką swego potomstwa.

Na razie Onyksetka nie najlepiej chodzi na smyczy, ale mamy nadzieję, że to się zmieni.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Onyksetki.

Warunki adopcji:

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE.

Psiaki są u nas socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających i troskliwych domów u boku opiekuna.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Żadnych psów nie wydajemy na uwięź!

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości.

Schronisko to dla nich jedynie etap przejściowy. Przed nowym właścicielem natomiast kilka miesięcy intensywnej pracy od której zależy na jakie zwierzaki wyrosną.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale i obowiązek na wiele lat.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Onyksetka z dziećmi została przywieziona dnia 01.12.2020 r. z gminy Miechów, m. Jaksice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.