NEVE

Znalazł dom!

Neve to uroczy i niewielki psiak w wieku ok. 2-3 lat.

Wraz z dwoma suczkami błąkał się przez dłuższy czas. W końcu psy, zmęczone tułaczką, przyplątały się na posesję osoby, która niestety nie mogła ich zatrzymać. Finalnie cała trójka trafiła do naszego schroniska.

Na razie jest nieśmiały, jednak na widok opiekunów podbiega w ich stronę z zainteresowaniem. Jego zachowanie wskazuje na to, że długo się błąkał i mógł być przeganiany, gdyż obawia się ludzi i uważnie ich obserwuje.

Wydaje nam się jednak, że kiedy poczuje się bezpiecznie i przekona, że nic mu nie grozi, stanie się śmielszy i bardziej otwarty.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

www.schroniskopsiepole.pl

Neve przyjechał do nas dnia 3.02.2022 z miejscowości Gnatowice, gmina Koniusza.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.