NADZIEJA rezerwacja

Nadzieja

Młoda suczka w wieku maksymalnie 1 rok. Niewielka, o wadze ok. 7 kg. Nadzieja jest bardzo pozytywnie nastawiona w stosunku do ludzi. Ma lekko szorstką sierść, co wraz z jej ogólnym wyglądem oraz temperamentem, może sugerować, że wśród jej przodków był terrier.

Jest bardzo energiczna i skoczna. Podejrzewamy, że raczej była psiakiem podwórkowym/ wolno biegającym, gdyż nie bardzo zna temat chodzenia na smyczy, jednak w miarę sobie radzi.

Szukamy właściciela.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Nadzieja została przywieziona dnia 11.05.2022. r. z gminy Radziemice.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.