NABLA

NABLA

Sunia ma ok. 2 lat i waży 10 kg.

Nie znamy jej przeszłości. Kiedy do nas trafiła była mocno wystraszona.

Obecnie czuje się już pewniej w schronisku. Nie ma w niej agresji. Daje się wziąć na ręce. Bywają jednak momenty, kiedy nadal się boi.

Niestety Nabla nie chodzi na smyczy, była więc prawdopodobnie psem typowo podwórkowym, którym nikt specjalnie się nie interesował.

Psinka wymaga socjalizacji. Akceptuje psy i koty. Na chwilę obecną bardziej widzimy ją w domu z ogrodem niż w mieszkaniu w mieście, gdyż w kameralnych warunkach, mając dostęp do ogrodzonej przestrzeni, będzie łatwiej „przepracować” jej lęki.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Nabli.

 

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-19:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Nabla została przywieziona dnia 14.06.2022r. z gminy Małgoszcz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.