MOTTO

Motto pojechał do nowego domku!

Przedstawiamy wspaniałego, dorodnego psiaka o imieniu Motto, który trafił pod naszą opiekę.

Psiak wędrował ulicami miasta, podchodził do ludzi, szukał towarzystwa. Pomimo poszukiwania właściciela nikt się po niego nie zgłosił.

Obecnie Motto jest u nas i szukamy dla niego nowej rodziny.

Motto jest pieskiem dorosłym, młodym; obecnie ma poniżej 4 lat, waży 27 kg, powinien około 29 kg, ale ogólnie jest w bardzo dobrej kondycji.

Psiak jest bardzo grzeczny i posłuszny. Natychmiast wykonuje polecenia, nie ciągnie podczas spacerów, zwraca uwagę na człowieka.

To wspaniały, bystry zwierzak, który czeka u nas na kochający dom.

Prosimy o szansę.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Motto został przywieziony dnia 16.12.2021 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.