MOTOMOTO

MOTOMOTO

Motomoto to pies, który większość dotychczasowego życia spędził na łańcuchu. Skutek owych warunków jest taki, że stresuje go dźwięk karabińczyka i reaguje na niego nerwowo.

Motomoto jest psem jednego właściciela, potrzebuje czasu, żeby zaufać człowiekowi, ale kiedy to już się stanie jest naprawdę przyjaznym psem!

Ze względu na jego traumy na ten moment polecamy go wyłącznie do domu z ogrodem.

W odpowiednich rękach ten wielki dzieciak (mimo swojego wieku – 6 lat – wciąż potrafi zachowywać się jak szczeniak) wyjdzie na prostą i zapomni o złych doświadczeniach, które napotykał na swojej drodze życia.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

www.schroniskopsiepole.pl

Motomoto został przywieziony dnia 10.11.2020 r. z gminy Niepołomice, m. Słomiróg.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.