KARMENEK

KARMENEK

Młody psiak w wieku 1,5 roku, o wadze ok. 15 kg. Jest bardzo wystraszony, nie znamy jego przeszłości. Podejrzewamy, że albo „żył na wolności”, albo u osoby, która nie przywiązywała zbyt dużej wagi do relacji z psem i jego socjalizacji.

Karmenek przebywa u nas kilka tygodni i niestety, na razie nie poczynił zbyt wielkich postępów. Boi się ludzi, chowa się w budzie. Nie radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Akceptuje inne psy.

Będziemy starali się przekonać go do ludzi, jednak wiemy, że zajmie to sporo czasu.

Dla Karmenka szukamy domu u osób, które dadzą mu czas na aklimatyzację na jego warunkach. Na początku na pewno będzie wystraszony i będzie próbował unikać kontaktu.

Zdajemy sobie sprawę, że takie pieski jak Karmenek nie są „gratką adopcyjną”, jednak każdy pies zasługuje na dobry dom, dlatego mamy nadzieję, że ktoś zakocha się w Karmenku.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Karmenek został przywieziony dnia 26.04.2022 r. z gminy Iwanowice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.