Mika

Mała suczka Mika

Suczka w wieku ok. 10 lat, o wadze 17 kg. Ma dużą nadwagę, więc trzeba będzie popracować nad tym, aby schudła do właściwej wagi.

Mika trafiła do nas po śmierci właściciela. Była psem domowym, zadbanym. Niestety, kiedy właściciela zabrakło, nie miał się nią kto zaopiekować…

Jest łagodna, bardzo kontaktowa i przyjacielska. Radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Mika dogaduje się z innymi pieskami.

Szukamy dla niej nowego domu, gdyż do starego już na pewno nie wróci.

 

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Mika została przywieziona dnia 26.05.2022 r. z gminy Igołomia Wawrzeńczyce.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.