MIĘTEK

Miętek odszedł za Tęczowy Most

Miętek to malutki, około 6 tygodniowy kociak. Urodził się w pustostanie, jako dziecko bezdomnej kotki. Wraz z nim na świat przyszły 3 siostry.

Zwierzaki miały szczęście, gdyż na swej drodze spotkały Pana, który zainteresował się ich losem, dokarmiał mamę, a później zadbał o to, aby maluchy trafiły pod naszą opiekę i miały szansę na lepsze życie i dobre domy.

Miętek nie miał zbyt dużo do czynienia z ludźmi. Na razie jest wystraszony nowymi warunkami i zmianą miejsca, jednak z na dzień robi postępy.

Mamy nadzieję, że szybko przekona się do opiekunów i poczuje się bezpiecznie.

Schronisko to nie miejsce dla kocich dzieci.

Mamy nadzieję, że ten piękny kocurek nie zagrzeje długo u nas miejsca i szybko znajdzie odpowiedzialny dom.

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany, jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa!

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, transporter, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Miętek został przywieziony dnia 07.07.2023 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: 793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTKA MOŻE ULEC ZMIANIE.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.