MASZEŃKA

Kochaniutka czarna sunia

Przedstawiamy Maszeńkę – super kochaną, młodą sunię w typie labradora, która trafiła pod naszą opiekę.

Sunia została znaleziona kilka tygodni temu. Niestety nie szukano właściciela, a ze względu na to, że Maszeńka lubi wędrować na własną łapkę zapięto ją na łańcuch uniemożliwiając właściwą aktywność labradora.

Być może pierwotny właściciel szuka Maszeńki, a upięta na łańcuchu dziewczynka nie miała szansy wrócić do domu.

Prosimy o udostępnienie informacji u naszej podopiecznej. To piękna, zadbana sunia, za którą być może ktoś rozpacza i nie wie, że teraz jest u nas.

Maszeńka jest młoda; ma około 3 lat, waży 32 kg, to jej właściwa masa ciała. Jest kochaniutka, bardzo przyjazna, wspaniała <3.

Sunia trafiła do nas z urazem prawej przedniej łapki. Będzie dalej diagnozowana. Staje na łapkę, ale czasem zdarza się jej ją odciążać.

Maszeńka pięknie chodzi na smyczy, jest dość posłuszna opiekunowi. Lubi wodę, chętnie przesiaduje w psim basenie ;).

Maszeńka jest wyjątkowa i cudowna, ale jak każdy retriver potrzebuje ruchu, zabawy i regularnego towarzystwa człowieka/innych psiaków.

Dla Maszeńki szukamy domu, który zna charakter rasy i który zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest w trakcie diagnostyki łapki. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na SMS-y nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Maszeńka została przywieziona dnia 06.07.2021 r. z gminy Kamionka Wielka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.