MARLON

Marlon pojechał do domu

Długowłosy owczarek niemiecki

Przedstawiamy Marlona – spokojnego, grzecznego, raczej cichego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Marlon jest pieskiem dojrzałym; ma około 9-10 lat, jest dużym zwierzakiem, waży około 35 kg, to jego właściwa masa ciała.

Psiak miał dość zaniedbaną okrywę, ale staramy się przywrócić ją do właściwego stanu.

Usposobienie:

Marlon, jak typowy przedstawiciel swojej rasy, jest pieskiem pracującym i z pewnością będzie dobrze reagować na szkolenia, interesuje się tym, co się wokół niego dzieje.

Nie lubi, gdy robi się coś u niego na siłę, ale przy cierpliwym, konsekwentnym opiekunie, będzie doskonale współpracował.

Psiak potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie i nie wyrywa się podczas spacerów. Ładnie chodzi przy nodze, trzyma się opiekuna.

Marlon reaguje na przywołanie, wraca do nogi, nie ucieka. Nie jest hałaśliwy, jest posłusznym zwierzakiem.

Piesek w schronisku, ze względu na swoje rozmiary, przebywa sam. Jeśli ktoś z Państwa chciałby adoptować Marlona do drugiego pieska zapraszamy na wspólne zapoznanie.

Prosimy o dobry dom dla Marlonka. Może i jest już starszym pieskiem, ale zasługuje na troskliwy dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Marlon został przywieziony dnia 10.07.2020 r. z gminy Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.