MAPETKA

Mapetka pojechała do nowego domu

Od czego by tu zacząć… Najlepiej od początku.

Mapetka to właściwie nasza wychowanka! Sunia zamieszkała u nas w wieku ok. 3,5 miesiąca jako tzw. “DOWÓD W SPRAWIE”.

Trafiła do schroniska wskutek interwencji i na czas postępowania sądowego utknęła w schronisku jako pies właścicielski, w związku z czym nie mogliśmy szukać dla niej domu.

Sprawa przeciągała się w latach, a nasza Mapetka z uroczego szczeniaka przekształciła się początkowo w zwariowanego, skocznego podrostka, później w cudowną, wesołą panienkę.

Przez te lata suczka stała się ulubienicą opiekunów i wolontariuszy. Wiele osób deklarowało chęć adopcji, gdyż Mapetka sprzedać się potrafi jak mało kto 🙂 Naprawdę ciężko przejść obojętnie obok tańczącej przy kratkach, witającej każdego, wiecznie “roześmianej” suczki.

Nasza Mapetka, co bardzo smutne, nie pamięta innego domu poza schroniskiem. Tu jest wszystko co zna i tu czuje się bezpiecznie. I choć wszyscy pracownicy starali się stworzyć jej namiastkę domu, Mapetka wciąż nie wie, jak to jest mieć coś swojego..

Swój kąt, swoją ulubioną zabawkę, swoje legowisko i co najważniejsze, SWOJEGO CZŁOWIEKA. Wszystko co do tej pory miała, było WSPÓLNE.

Dlatego szukamy dla naszej podopiecznej NAJCUDOWNIEJSZEGO DOMU POD SŁOŃCEM!!!

Mapetka ładnie chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi psiakami i kocha praktycznie każdego.

Z pewnością wniesie do swojego nowego domu mnóstwo radości i pozytywnej energii 🙂

 

Profilaktyka:

Sunia otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Mapetka w wyniku interwencji trafiła do schroniska dnia 27.11.2019 z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce, z dniem 8.09.2022 została uznana jako zwierze bezdomne.

Telefon kontaktowy: Adopcje – 793993779

 

 

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.