MANUSANKA

Manusanka wróciła do domu

Kilkuletnia  śliczna tricolorka, która trafiła do nas po wypadku komunikacyjnym.

Po potrąceniu przez samochód leżała jakiś czas w miejscu wypadku, nie mogąc się samodzielnie poruszać. Kiedy do nas przyjechała, na jej ciele znajdowały się larwy owadów. Część sierści została wygolona, larwy zostały usunięte.

Kotka mimo stanu w jakim się znajduje, kiedy miałaby prawo bronić się przed każdym dotykiem, jest bardzo grzeczna i pozwala na zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Niestety podejrzewane jest uszkodzenie kręgosłupa – zostanie to potwierdzone diagnostyką.

Kotka jest pod opieką lekarza weterynarii.

Ma nacięte ucho, co świadczy o tym, że została wcześniej wykastrowana, jednak nie zachowuje się jak kot wolnożyjący/ dziki.

Jest oswojona, bardzo miła.

 

Profilaktyka:

Kotka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Przed adopcją prosimy o zaopatrzenie się w kontenerek do transportu kotka,  dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Manusanka  została przywieziona dnia 29.06.2024 r. z gminy Mogilany.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.