MAŁY KOTEK FLIPI

Flipi i Flapka pojechały do wspólnego domu

Prześliczny bury koteczek bez ogonka

Przedstawiamy Flipiego- prześlicznego burego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z siostrzyczką – Flapką.

Flipi jest pięknym burym maluszkiem. Ma bure ciemn, drobne pręgi, jest równomiernie umaszczony, okrągłą główkę, jest śliczny!!

Obecnie Flipi ma około 11 tygodni. Jest maleńki,  a już spotkało go nieszczęście.

Prawdopodobnie został przejechany przez samochód w wyniku czego stracił ogonek (musiał zostać amputowany) i ma oskórowaną łapkę.

Obecnie Flipi czuje się dobrze, jest pod opieką lekarza weterynarii, będziemy informować o dalszym leczeniu.

Usposobienie:

Flipi jest bardzo miły i kochany, w żadnym wypadku nie jest dziki. Super bawi się z siostrą, chętnie daje się głaskać, jest miłym koteczkiem.

Jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma duży apetyt, jest piękną puchatą kuleczką. Dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Flipiego, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Flipi szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Flipi został przywieziony dnia 07.07.2020 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.