MALUTKI KOTEK EDGAR

Edgarek pojechał do domu

Prześliczny malutki intensywnie rudo-biały koteczek

Przedstawiamy Edgarka – prześlicznego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z mamusią i rodzeństwem – trzema braćmi i siostrzyczką.

Edgarek jest maluszkiem. Ma piękne rudo-białe umaszczenie, jest uroczym maluszkiem. Jego brzuszek i pyszczek jest biały, grzbiet rudy-pręgowany.

Obecnie Edgarek ma około 8-9 tygodni, jego oczka zmieniają właśnie kolor, kociak jest jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Edgarek jest odrobineczkę nieśmiały, ale nie jest dziki. Bawi się z rodzeństwem, jest miłym choć nieśmiałym koteczkiem. Brany na ręce zaczyna pomału mruczeć.

Kociak jest czystym zwierzakiem; korzysta z kuwety, ma dobry apetyt, jest piękną puchatą kuleczką.

Edgarek szuka kochającego, troskliwego i odpowiedzialnego opiekuna.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Edgarka. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Edgarek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Edgarek został przywieziony dnia 30.06.2020 r. z miejscowości Grzegorzowice Małe, gmina Iwanowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.