MALUSIA POMIDORKA

Pomiodorka pojechała do domu

Kochaniutka mama i cztery warzywka

Przedstawiamy niewielką, przyjazną, odrobinkę nieśmiałą sunię, która trafiła pod naszą opiekę z czterema szczeniaczkami.

Jarzynka ma minimum 9 lat, waży 10 kg, maluszki obecnie mają około 5 tygodni.

Psiaczki są kochaniutkie, na razie bardzo wpatrzone w mamusię. Raczej nie będą duże, ale nie znamy taty i nie możemy precyzyjnie określić wielkości szczeniąt po osiągnięciu dojrzałości.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Jarzynki oraz jej dzieci: Brokułka, Pomirodki, Bakłażanka i Rzodkieweczki.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Warunki adopcji:

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE.

Psiaki są u nas socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających i troskliwych domów u boku opiekuna.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Żadnych psów nie wydajemy na uwięź!

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości.

Schronisko to dla nich jedynie etap przejściowy. Przed nowym właścicielem natomiast kilka miesięcy intensywnej pracy od której zależy na jakie zwierzaki wyrosną.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale i obowiązek na wiele lat.

Profilaktyka:

Sunia i maluchy mają komplet szczepień stosownych do wieku, są ogólnie zdrowe. Zostaną kilkukrotnie odrobaczone i odpchlone.

Cała piątka jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości dzieci zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Jarzynka, Brokułek, Pomidorka, Bakłażanek i Rzodkieweczka zostali przywiezieni dnia 04.05.2021 z miejscowości Jaksice, gmina Miechów.

Szukamy nowych domów. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.