MALEŃKI KOTEK PASSACIK

Passacik pojechał do domu

Cztery maleńkie koteczki: PASSACIK

Prześliczny maleńki pręgowany kociak

Przedstawiamy – prześlicznego, super kochanego kociaka, który trafił pod naszą opiekę z rodzeństwem: Monsunkiem, Mgiełką i Zefirkiem.

Maleństwa znalezione zostały w trawach, na odludziu, blisko lasu. Miały tam pewnie umrzeć, zostały znalezione dosłownie w ostatniej chwili.

Kociaki były wyziębione, na granicy wstrząsu hipoglikemicznego, ale dzięki natychmiastowej pomocy udało się je uratować.

Passacik był w najgorszym stopniu. Początkowo przypłacił to nawet niedowidzeniem, obecnie jest już zdrowy, ma się super i nic mu nie dolega.

Jak każdy 2-miesięczny kociak Passacik wymaga sporo opieki i pielęgnacji przez całą dobę, ale obecnie są już na tyle duży, że szukamy mu kochającego  domu.

Mgiełka, Monsunek, Passacik i Zefirek obecnie mają około 8 tygodni, ważą po około 1 kg. Gdy dorosną nie będą wielkie. Raczej nie przekroczą 4 kg.

Dzieciaczki są rozkoszne i pomimo, iż kilka tygodni temu miały umrzeć z głodu my obecnie zrobimy co w naszej mocy by trafiły do najlepszych, troskliwych i kochających domów.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Pasaacika i rodzeństwa. To kochane maleństwo, które zasługują na ciepły i kochający dom.

Passacik i pozostałe maluszki szukają wyłącznie domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji.

Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Passacik został przywieziony dnia 25.08.2020 r. z miejscowości Szarów, gmina Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Adopcja Mgiełki będzie możliwa od 10.10 2020 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.