MALEŃKA KOTKA LOLCIA – Rezerwacja

Rezerwacja

Prześliczna długowłosa koteczka

Przedstawiamy Lolcię- prześliczną kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z mamusią. Lolcia jest piękna…

Ma długą okrywę o pastelowych barwach. Prawdopodobnie jej tatą był kot norweski leśny, kot perski lub inny kotek długowłosy.

Obecnie Lolcia ma około 7 tygodni, jej oczka są jeszcze niebieskie, ale pomału się wybarwiają.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt. Bardzo prosimy o dobry dom dla Lolci, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Lolcia szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.

Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Sonia została przywieziona dnia 10.09.2020 r. z miejscowości Brzoskwinia, gmina Zabierzów. Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.