MAŁA SUNIA ŁÓDECZKA

Łódeczka pojechała do domu

Prześliczna łaciata mamulka i jej dzieci – ŁÓDECZKA

Przedstawiamy Rzeczkę – kochaną, śliczną, miłą sunię, która trafiła pod naszą opiekę z maluszkami – Tratewką, Łódeczką, Żaglóweczką i Jachcikiem.

Mamusia jest sunią dorosłą; ma około 3-4 lata (choć mocno starte przednie ząbki, prawdopodobnie od gryzienia łańcucha lub odżywiania się kośćmi), maluszki w chwili gdy do nas trafiły miały skończone 3 tygodnie.

Rzeczka jest niewielka; ma budowę nieco zbliżoną do beagle, ale jest drobniejsza, waży około 14 kg. Maluszki w tej chwili ważą po około 1,4-1,6 kg i będą średnie – powinny osiągnąć wagę od 15-20 kg.

Nie znamy taty maluszków, wagę oceniamy orientacyjnie, nie możemy jej określić bardziej precyzyjnie.

Rzeczka i maluszki to cudowne, wspaniałe, kochane zwierzaki.

Szukamy dla nich najlepszych, kochających i troskliwych opiekunów.

Maluszki są odrobaczone, odpchlone i zaczipowane. Zostaną zaszczepione, a po osiągnięciu dojrzałości będą sterylizowane i jest to bezwzględny warunek adopcji.

Warunki adopcji:

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE.

Psiaki są u nas socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających i troskliwych domów u boku opiekuna.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Żadnych psów nie wydajemy na uwięź!

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości.

Schronisko to dla nich jedynie etap przejściowy. Przed nowym właścicielem natomiast kilka miesięcy intensywnej pracy od której zależy na jakie zwierzaki wyrosną.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale i obowiązek na wiele lat.

Profilaktyka:

Suczka Rzeczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Rzeczka wraz z potomstwem została przywieziona dnia 19.11.2020 r. z gminy Krzeszowice, m. Paczółtowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.