MAŁA LINDUSIA

Lindusia pojechała do domu

Maleńka kochana ruda kudłatka

Albinek, Jadziulka, Lindusia i ich mama Mirusia (Żabcia) to cztery maleństwa, które trafiły pod naszą opiekę z koszmarnych warunków.

Psiaki nie mieszkały w domu. Pomimo, iż wszystkie są malunie (mama waży 4,5 kg, maluchy od 3 do 4 kg) nie miały wstępu do domu, a jedynie do śmierdzącego chlewa.

Maleństwa mieszkały w bardzo brudnym pomieszczeniu, żywione były odpadkami, potwornie śmierdziały.

Gdy mama z maluszkami trafiła pod naszą opiekę cała czwórka była koszmarnie zarobaczona.

Dzieciaczki były słabe, wymiotowały i załatwiały się robakami, miały biegunkę w związku z obecnymi w ich organizmie pasożytami oraz tym, co dostawały do jedzenia (prawdopodobnie mleko lub jego przetwory i ziarna?). Psiaki trafiły pod opiekę lekarza weterynarii i walczyliśmy o ich zdrowie.

Obecnie Lindusia wróciła do zdrowia, kończymy u niej profilaktykę i pomału przygotowujemy ją do adopcji.

Lindzia czuje się bardzo dobrze. Z zastraszonej i wymęczonej chorobą dziewczynki stała się radosną kruszynką, która bawi się, biega i figluje jak każde małe szczenię.

Lindzia bez problemu dogaduje się z innymi psami, czasem wchodzi im trochę na głowę, pobiega też za kotkiem, ale nie zachowuje się agresywnie.

To niesamowicie pojętna, wesoła i pogodna, wpatrzona w opiekunów kruszynka, która czeka na najlepszy dom.

Bardzo prosimy o kochający i troskliwy, w miarę aktywny dom dla Lindziulki.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Warunki adopcji:

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE.

Psiaki są u nas socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających i troskliwych domów u boku opiekuna.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Żadnych psów nie wydajemy na uwięź!

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości.

Schronisko to dla nich jedynie etap przejściowy. Przed nowym właścicielem natomiast kilka miesięcy intensywnej pracy od której zależy na jakie zwierzaki wyrosną.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale i obowiązek na wiele lat.

Profilaktyka:

Malunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Zostanie kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Mała Lindusiai została przywieziona dnia 26.03.2021 r. z miejscowości Widoma, gmina Iwanowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.