MAŁA KICIA BRZOSKWINKA

Brzoskwinka pojechała do domu

Maleńka puchata trikolorka

Przredstawiamy piątkę pięknych mauch puchatych kociaków; trikolorkę Brzoskwinkę, buro-białą, pręgowana Morelcię, czarno-białego Bananka, czarnego Granacika i prawie czarną Śliweczkę.

Z całą pewnością co najmniej jedno z rodziców tych pięknotek było długowłose, włos maluszków jest mięciutki, delikatny, jedwabisty.

Kociaki na razie są bardzo malutkie; mają około 7 tygodni, ważą od 450-600 gram.

Maluszki są odrobinkę nieśmiałe, ale bez problemu można je wziąć na ręce. Nie fuczą i nie drapią.

Kociaki korzystają z kuwety, mają dobry apetyt, na obecną chwilę czują się dobrze choć, gdy trafiły do nas były bardzo głodne i spragnione.

Bardzo prosimy o troskliwe i kochające domy dla tych pięknot.

PREFERUJEMY DOMY NIEWYCHODZĄCE!

Profilaktyka:

Kotki mają komplet szczepień stosownych do wieku, są ogólnie zdrowe i w dobrej kondycji. Zostały odrobaczone i odpchlone. Są zaczipowane i po osiągnięciu dojrzałości zostaną wysterylizowane/wykastrowane.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotki Brzoskwinka, Morelcia, Bananek, Granacik i Śliweczka zostały przywiezione dnia 06.07.2021r.z miejscowości Chrzanów, gmina Chrzanów.

Dla każdego z maleństw szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.