MAŁA DIODKA

Diodka pojechała do domu

Piękna mała ruda dziewczynka

Przedstawiamy cztery urocze maluszki: rudą Diodkę (śliczna mała ruda sunia z ciemną kufą i białymi stópkami), podpalaną Anodkę (zgrabniutka czarna podpalana sunia), brązową Katodkę (cała brązowa + ciemna kufa) oraz jasno-brązowego Neutronka (ma mocno ciemną kufę), które trafiły pod naszą opiekę.

Psiaki zostały porzucone w lesie,

Nasze maluszki są młodziutkie; obecnie mają około 7 tygodni, są nieduże, ważą po 2,5-3 kg. Gdy dorosną będą średniej wielkości (orientacyjnie oceniamy wielkość psiaków, bo nie znamy ich rodziców), powinny osiągnąć wielkość do 15 kg.

Maluszki są super miłe, wesołe i kontaktowe. Bardzo pragną towarzystwa człowieka, nie są dzikie.

Diodka, Anodka, Katodka i Neutronek lubią pieszczoty, doskonale dogadają się z innymi psiakami. To rozkoszne maluszki, które czekają na dobre domu.

Bardzo prosimy o troskliwych opiekunów dla naszych małych podopiecznych.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Warunki adopcji:

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE.

Psiaki są u nas socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających i troskliwych domów u boku opiekuna.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Żadnych psów nie wydajemy na uwięź!

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości.

Schronisko to dla nich jedynie etap przejściowy. Przed nowym właścicielem natomiast kilka miesięcy intensywnej pracy od której zależy na jakie zwierzaki wyrosną.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale i obowiązek na wiele lat.

Profilaktyka:

Maluszki mają komplet szczepień stosownych do wieku,  są ogólnie zdrowe. Zostały kilkukrotnie odrobaczone i odpchlone.

Zostały zaczipowane i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowane. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

.Szczeniaczki: Diodka, Anodka, Katodka i Neutronek zostały przywiezione dnia 04.07.2021 r.  z miejscowości Czernichów, gmina Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.