MAŁY TYBECIK

Tybecik pojechał do domu

Śliczny czarny kudłaty psiak

Przedstawiamy sześć maluszków – szczeniaczków w wieku około 5-6 tygodni, które trafiły pod naszą opiekę.

Niestety psiaki trafiły do nas bez mamy. Wymagają sporo opieki i troski, ale na pewno odwdzięczą się dozgonną psią wiernością.

Psiaki na razie są malutkie, ważą po około 2 kg, ale docelowo będą większymi zwierzakami. Z dużym prawdopodobieństwem przekroczą 20 kg.

Na razie są rozkosznymi kluseczkami, ale przed nowymi właścicielami odpowiedzialne zadanie by wychować mądrego, grzecznego, posłusznego zwierzaczka.

Bardzo prosimy o dobre domy dla naszych pięknych, malutkich podopiecznych.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Warunki adopcji:

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE.

Psiaki są u nas socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających i troskliwych domów u boku opiekuna.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Żadnych psów nie wydajemy na uwięź!

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości.

Schronisko to dla nich jedynie etap przejściowy. Przed nowym właścicielem natomiast kilka miesięcy intensywnej pracy od której zależy na jakie zwierzaki wyrosną.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale i obowiązek na wiele lat.

Profilaktyka:

Maluchy ma komplet szczepień stosownych do wieku, są ogólnie zdrowe. Zostaną kilkukrotnie odrobaczone i zostały odpchlone.

Są zaczipowane i po osiągnięciu dojrzałości zostaną wykastrowane. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Szczeniaczki zostały przywieziony dnia 23.02.2021 r. z miejscowości Zabierzów-Dolina Będkowska, gmina Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.