MAGIA

MAGIA pojechała do nowego domu

Kilkuletnia kotka, który trafiła do nas wraz z drugą kotką i kocurem z jednego domu. Na skutek interwencji gminy, w domu u osób niezaradnych życiowo, koty musiały opuścić dotychczasowe miejsce pobytu.

Magia jest piękną tricolorką o wielkich, zielonych oczach. Jest wystraszona nowym miejscem i sytuacją. Widać, że jest w dużym stresie, jednak w żadnym wypadku nie reaguje agresją. Na razie szuka cichego miejsca, w którym może się schować, udając niewidoczną. Jak widać na zdjęciach, chętnie chowa się w budce, czy innych miejscach, które dają jej poczucie bezpieczeństwa.

Kiedy poświęci jej się chwilę uwagi, a w otoczeniu jest spokojnie i cicho, Magia daje się głaskać i nie ucieka w strachu.

Na razie musimy jej dać trochę czasu na aklimatyzację i przyzwyczajenie się do nowej sytuacji.

Magia  akceptuje inne koty. W miejscu, w którym przebywała, było ich bardzo dużo.

Mamy nadzieję, że szczęście wkrótce się do niej uśmiechnie i szybko wyfrunie spod naszej opieki, wprost do nowego domu.

Profilaktyka:

Kotka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Przed adopcją prosimy o zaopatrzenie się w kontenerek do transportu kotka,  dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Magia została przywieziona dnia28.04.2023 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.