MAFIA

MAFIA pojechała do nowego domu

Mafia urodziła się w połowie kwietnia 2024 r.

Kotka ma dobry apetyt, rozwija się prawidłowo.

Kicia nie miała wcześniej kontaktu z człowiekiem, początkowo wymagała socjalizacji. Szybko jednak przełamała się w schronisku i nie boi się już ludzi.

Mafia dobrze znosi towarzystwo innych zwierząt, zarówno dorosłych kotów jak i rówieśników.

Kicia ładnie korzysta z kuwety.

Szukamy odpowiedzialnego domu dla naszej malutkiej kitki. Mile widziana adopcja z kotkiem Gangsterkiem, z którym Mafia się zaprzyjaźniła.

Profilaktyka:

Kotka otrzymała komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana, jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa!

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, transporter, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Mafia  została przywieziona dnia 21.05.2024 r. z gminy Krzeszowice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: 793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTKA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.