Lotek

Lotek

Wesoły, aktywny psiak średniej wielkości (waga ok. 14 kg).

Lotek jest młodziutkim psiakiem w wieku ok. 1,5 roku.

To taki nieoszlifowany diamencik. Podejrzewamy, że był ”podwórkowym burkiem”, któremu nikt nie poświęcał zbyt wiele czasu.

Lotek jest wesoły, radosny. Biega, skacze, często po ludziach, więc trzeba będzie popracować nad jego psimi manierami. Raczej nie wychodził na spacery, gdyż na smyczy chodzi trochę w prawo, trochę w lewo,  trochę w przód, trochę w tył i widać, że nie czuje się komfortowo. Dużo bardziej preferuje bieganie luzem po ogrodzonym terenie. Mamy jednak nadzieję, że magia spacerów, gdzie zawsze można wywąchać jakieś ciekawe psie wiadomości, szybko przekona Lotka, że jednak warto chodzić na smyczy i nie jest ona taka straszna.

Lotek będzie idealnym psem dla osoby, która będzie chciała poświęcić mu czas i popracować z nim. Psiak jest młody i szybko się uczy. To jeszcze w zasadzie takie duże psie dziecko, w którym nie ma cienia agresji.

Lotek dogaduje się z innymi psami, jednak kiedy któryś mu „podpadnie” to potrafi pokazać, że mu się nie podoba takie zachowanie.

Bardzo liczymy na to, że znajdzie się osoba/ rodzina, która pokocha Lotkai da mu dobry dom.

 

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-19:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Lotek został przywieziony dnia 24.05.2022  r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.