LITERATKA

Spokojniutka miła samotna suczka

Przedstawiamy Literatkę – spokojną, kochaną, grzeczną suczkę, która trafiła pod naszą opiekę.

Literatka ponad 8 lat!!! spędziła w poprzednim schronisku, z którego kilka dni temu trafiła do nas. Obecnie ma około 10-11 lat.

Osiem lat za kratami to 3/4 jej życia, które spędziła samotnie, bez swojego człowieka…Tym bardziej zależy nam na tym, by nie musiała w schronisku spędzić już ani jednego dnia więcej.

Literatka jest suczką miłą, przyjazną, nieco nieśmiałą. Jest uległa wobec człowieka, bardzo dobrze dogaduje się z ludźmi, a także z pieskami.

Jest cicha, niekłopotliwa, bardzo fajniutka. W nagłych sytuacjach troszkę się wycofuje, ale nie ma w niej żadnej agresji. Potrzebuje nieco zachęty, ale radzi sobie z chodzeniem na smyczy.

Literatka potrzebuje troszkę czasu na adaptację, ale z całą pewnością będzie najszczęśliwszym psem na świecie gdy w końcu opuści schroniskowe mury.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Literatki.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Literatka została przywieziona dnia 16.12.2020 r. z gminy Myślenice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.