LIDIA

Lidia pojechała do nowego domu

To dorosła suczka, ma ok. 5 lat, jest średniej wielkości, waży 12kg.

Lidia trafiła do nas po wypadku. Najpierw przeszła przeszła operację tylnej łapki, później okazało się, że w drugiej łapie ma stary uraz, który zaczął jej doskwierać. Wykonano więc zabieg na drugą łapkę.

Obecnie – po wielu miesiącach Lidia porusza się praktycznie zupełnie normalnie. Biega, podskakuje, bawi się z innymi psami.

Sunia jest niesamowicie kontaktowa, uwielbia pieszczoty i kontakt z człowiekiem. Najchętniej siedziałaby na kolanach opiekunów całymi dniami.

Dogaduje się z innymi pieskami, ale jest dość zaborcza i broni swojej miseczki.

Szukamy troskliwego domku dla tej uroczej psinki!

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Suczka przywieziona 05.03.2022 z miejscowości Prandocin Iły, gmina Słomniki.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.