KUPIDYN

KUPIDYNEK pojechał do nowego domu

To młody, bardzo ładny i wesoły psiak, ma ok. 5 lat i waży 22kg.

Jest pozytywnie nastawiony do człowieka, szuka kontaktu. Idealnie odnajdzie się w aktywnym domu, który będzie razem z nim cieszył się długimi spacerami!

Psiak nie przepada za za zabiegami weterynaryjnymi, ma swoje zdanie na te tematy i po psiemu je wyraża.

Kupidynek bardzo ucieszy się z ciepłego kąta (…lub połowy kanapy 😉 ) i dużego ogrodu, w którym będzie mógł hasać całymi dniami.

Psiak jest wyjątkowo inteligentny, może przyszły właściciel zechce wykorzystać jego potencjał w jakimś ciekawym psim sporcie?

Domek dla wspaniałego Kupidyna pilnie poszukiwany!

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Psiak został przywieziony 15.02.2022 z miejscowości Białowieża, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.