KOTKA SATYNELKA

Satynelka pojechała do domu

Młodziutka powypadkowa kotka

Przedstawiamy Satynelkę – prześliczną biało-burą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę po wypadku komunikacyjnym.

Koteczka trafiła do nas w stanie ciężkim, miała złamaną nóżkę, została ona poskładana i ustabilizowana przez osteosyntezę.

Na obecną chwilę stan Satinelki jest już dobry, kicia zaczęła chodzić, coraz lepiej radzi sobie z wszystkimi zadaniami kocimi (leżenie, mizianie, pielęgnacja, spanko będąc zwiniętym w kuleczkę itp.)

Satynelka przeszła długą drogę do zdrowia, ale mamy nadzieję, że niedługo elementy z jej nogi zostaną usunięte i kicia wróci do pełnej sprawności.

Kicia jest miła, przyjazna i bardzo dzielna. Dzielnie wytrzymuje zabiegi pielęgnacyjne, jest wspaniałą, kochaniutką dziewczynką.

Mamy nadzieję, że szybko znajdzie kochającą rodzinę, w której będzie szczęśliwa i bezpieczna.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Satynelki.

SZUKAMY DOMU NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka otrzymała komplet szczepień, jest już pod koniec leczenia. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i jest wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka Satynelka została przywieziona dnia 30.08.2021 r. z miejscowości Chrzanów, gmina Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.