KOTKA KOCANKA

Kocanka pojechała do domu

Niewielka bura kotka z białym nosem

Przedstawiamy dwie piękne, niewielkie koteczki -Kocankę – burą koteczkę z białym noskiem, pysiem i krawatką oraz Celozję – burą koteczkę z burym pysiem oraz białą brodą i białym brzuszkiem.

Kotki są prawdopodobnie siostrami, przez długi czas błąkały się koło marketu szukając pożywienia i miaucząc do ludzi prosząc o pomoc.

Trafiły do nas, teraz są bezpieczne i szukamy dla nich nowego domu.

Kocanka i Celozja są dość młode, prawdopodobnie nie mają jeszcze dwóch lat, ale są dość mocno niedożywione. Ważą po około 2 kg, powinny trochę więcej.

Przypuszczamy także, że koteczki dostawały także leki hormonalne mające powstrzymać ruję, niestety działania okazały się nie tylko nieskuteczne, a nawet szkodliwe.

Podjęliśmy działania by kicie szybko wróciły do zdrowia i formy. Bure piękności są pod opieką lekarza weterynarii.

Koteczki są miłe, przyjazne i nie boją się ludzi choć oczywiście na razie są trochę zdezorientowane. Potrzebują czasu na adaptację.

Kocanka i Celozja korzystają z kuwety, mają dobry apetyt, nie ma z nimi problemów.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy o kochający dom dla Kocanki i Celozji. Szukamy DOMU NIEWYCHODZĄCEGO.

Profilaktyka:

Kotka otrzyma komplet szczepień, jest w trakcie leczenia. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Nie odpisujemy na SMS-y

Kotka Kocanka została przywieziona dnia 26.04..2021 r. z miejscowości Zabierzów, gmina Zabierzów.

Tel kont: 793993779, www.schroniskopsiepole.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.