KOTKA ESECZKA

Eseczka pojechała do domu

Super miła jasno bura kicia

Eseczka – śliczna, kochana młoda kotka, która trafiła do nas pod opiekę po tym, jak została znaleziona pilnując maleńkie martwe kociątko.

Kicia była bardzo przegrzana, wycieńczona. Otrzymała pomoc weterynaryjną i obecnie wróciła do formy.

Koteczka nie czuła się najlepiej, miała zaniedbane ząbki, ale w tej chwili jama ustna Eseczki została wyczyszczona i ząbki koteczki są ok.

Eseczka jest wspaniałą, uroczą, cudowną kocią dziewczynką. Uwielbia się przytulać, mruczy jak traktorek, zaczepia łapkami prosząc o głaski.

To wspaniała, rewelacyjna, przemiła kiciusia, która czeka u nas na troskliwy dom.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Eseczki.

Profilaktyka:


Kotka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i jeśli jej stan na to pozwoli zostanie wysterylizowana.

Kicia, ze względu na stan ząbków, nie miała na razie wykonywanego tego zabiegu. Kicia ma zaburzenia kardiologiczne.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Nie odpisujemy na SMS-y. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka została przywieziona dnia 08.07.2021 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Tel kont: 793993779, www.schroniskopsiepole.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.