KOTK OLINKA

Olinka pojechała do domu

Spokojna bura koteczka z krawatką

Przedstawiamy Oolinkę – wychudzoną, przeziębioną koteczkę, która trafiła pod naszą opiekę z kotką Coccolinką.

Kotki były brudne, zaniedbane, źle żywione. Miały biegunkę i ogromne ilości pasożytów – zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Nieszczęściem, którego koteczki zaznawały przez ostatnie lata można by obdzielić wiele istot, a i tak wszystkim im byłoby źle.

Obecnie, po ponad dwumiesięcznym leczeniu koteczki są zdrowe, silne i zadbane i w końcu gotowe, by iść do nowych, PRAWDZIWYCH DOMÓW.

Coccolinka jest malutka; waży niespełna 3 kg, to jej właściwa masa ciała. W tej chwili koteczka ma około 3 lat.

To młoda koteczka, która w końcu wygląda pięknie i czuje się świetnie.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla tej małej, uroczej, kochaniutkiej choć nieśmiałej ślicznotki o niesamowitych, zielonych oczkach.

Profilaktyka:

Kotka otrzymała komplet szczepień, jest zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Nie odpisujemy na SMS-y

Olinka została przywieziona dnia 26.03.2021 r. z gminy Chrzanów.

Tel kont: 793993779, www.schroniskopsiepole,pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.