KOTEK POMPONEK

Pomponek pojechał do domu

Czarny kotek z białą krawatką

Przedstawiamy kotka Pomponka, który trafił pod nasza opiekę.

Kotek ma sporo otarć na pysiu, prawdopodobnie w zanim do nas trafił mocno się poranił, ale na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i z każdym dniem Pomponek wygląda coraz zdrowiej.

Pomponek jest młodym kotkiem; ma maksymalnie 8-10 miesięcy, może nawet trochę mniej. Jest dorodnym chłopakiem; waży około 4 kg.

Usposobienie:

Na razie Pomponek boi się ludzi i jest ostrożny, ale przy spokojnym, delikatnym podejściu pozwala nawet na wykonywanie przy sobie zabiegów weterynaryjnych.

Kotek potrzebuje czasu na adaptację. Z pewnością przekona się do człowieka, ale nie należy nic robić na siłę.

Tylko spokojne podejście opiekuna pozwoli by przełamał strach i stał się ufnym mruczkiem.

Pomponek jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów. Kotek bardzo potrzebuje domu.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Pomponika.

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po zakończeniu kwarantanny został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Pomponek został przywieziony dnia 16.06.2020 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.