KOTEK OXYMONEK rezerwacja

Piękny biało-rudy kotek

Przedstawiamy Oxymonka – ślicznego, spokojnego kotka, który trafił pod naszą opiekę po wypadku komunikacyjnym.

Kotek prawdopodobnie został potrącony przez samochód, miał bardzo poważne złamanie miednicy.

Oxymonek przeszedł dwie operacje zespalające; pierwszą, która miała poprawić problem z uciskiem nerwu kulszowego, drugą ułatwiającą kotkowi przemieszczanie się. Kotek przeszedł dwumiesięczną rekonwalescencję. Zespolenia w obrębie bioder zostały usunięte.

Obecnie Oxy czuje się już całkiem dobrze, że zaczynamy szukać dla niego nowej rodziny,

Oxymonek jest bardzo dzielny i mimo, iż wiele wycierpiał, dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Do opiekunów jest przyjazny.

Do innych kotków Oxymonek jest nastawiony pozytywnie, w domu tymczasowym znalazł najlepszego kociego przyjaciela – Krzysia. Ze względu na uszkodzenia bioder Oxy nie skacze i raczej nie będzie skakał po meblach.

Kitek ma obecnie około 6, może 7 lat. Waży 4 kg, gdy nabierze sił i odbuduje mięśnie może ważyć trochę więcej ;).

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Oxymonka. To wspaniały, dzielny kotek, który zasługuje na najlepszy dom.

Profilaktyka:


Kotek otrzymał komplet szczepień, jest już zdrowy choć nadal wymaga ostrożnego traktowania. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Nie odpisujemy na SMS-y

Oxymeonek został przywieziony dnia 30.03.2021 r. z miejscowości Celiny, gmina Iwanowice.

Tel kont: 793993779, www.schroniskopsiepole,pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.