KOTEK OCZKO

Oczko pojechał do domu

Super miły zielonooki kotek

Przedstawiamy kotka o imieniu Oczko, który wraz z siostrami trafił pod nasza opiekę.

Kotek przez około miesiąc błąkał się po ulicach, z informacji, jakie otrzymaliśmy właściciele się po niego nie zgłoszą.

Oczko to kotek, który na prawym oczku ma sporej wielkości wrzód. Z dużym prawdopodobieństwem będzie potrzebować operacji.

Oczko jest bardzo dzielny i kochaniutki. Bez problemu można wykonać u niego wszelkie zabiegi, nie protestuje, jest grzeczniutki.

Nasz podopieczny jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety i nie sprawia żadnych problemów.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, jest w trakcie wykonywania badań. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Oczkoz ostał przywieziony dnia 17.11.2021 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.